Szlifierki stołowe dwutarczowe
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL cały przekrój stołowych szlifierek dwutarczowych. W ofercie szlifierki z tarczami od 125 do 400 mm. Zasilanie jedno lub trójfazowe. Producenci tacy jak: OPTIMUM, PROMA, LUNA, JET, BERNARDO. Nowością są szlifierki dwutarczowe włoskiego producenta maszyn NEBES ELETTROMECCANICA S.R.L. GWARANCJA NA SZLIFIERKI DO 10 LAT...
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL cały przekrój stołowych szlifierek dwutarczowych. W ofercie szlifierki z tarczami od 125 do 400 mm. Zasilanie jedno lub trójfazowe. Producenci tacy jak: OPTIMUM, PROMA, LUNA, JET, BERNARDO. Nowością są szlifierki dwutarczowe włoskiego producenta maszyn NEBES ELETTROMECCANICA S.R.L. GWARANCJA NA SZLIFIERKI DO 10 LAT!!! W ofercie również szlifierki z odciągami.
More

Szlifierki stołowe dwutarczowe 

There are no products in this category.

Subcategories

Szlifierki stołowe i...
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL szlifierki stołowe i dwutarczowe ze ściernicami od 125 do 175 mm. Szlifierki z zasilaniem 230V oraz 400V. Producenci szlifierek tacy jak: NEBES, TUR, OPTIMUM, PROMA, SPARKY i wielu innych... Najwyższa jakość szlifierek w najniższych cenach.
Szlifierki stołowe i...
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL cały przekrój stołowych szlifierek dwutarczowych. W ofercie szlifierki z tarczami do 200 mm. Zasilanie jedno lub trójfazowe. Producenci tacy jak: OPTIMUM, PROMA, LUNA, JET, BERNARDO. Nowością są szlifierki dwutarczowe włoskiego producenta maszyn NEBES ELETTROMECCANICA S.R.L. GWARANCJA NA SZLIFIERKI DO 10 LAT!!! W ofercie również szlifierki z odciągami.
Szlifierki stołowe i...
W ofercie M.A.T. PROFESSIONAL cały przekrój stołowych szlifierek dwutarczowych. W ofercie szlifierki z tarczami do 400 mm. Zasilanie jedno lub trójfazowe. Moc szlifierki o średnicy tarczy ściernej 400 mm to aż 4,4 kW. Producenci tacy jak: OPTIMUM, PROMA, LUNA, JET, BERNARDO, TUR. Nowością są szlifierki dwutarczowe włoskiego producenta maszyn NEBES ELETTROMECCANICA S.R.L. GWARANCJA NA SZLIFIERKI DO 10 LAT!!! W ofercie również szlifierki z odciągami.